Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóban van olyan aki tényleg...

Valóban van olyan aki tényleg nem tanul, de mégis jó jegyeket kap?

Figyelt kérdés
Majdnem az összes osztálytársam amikor azt kérdezem tőlük hogy otthon mennyit tanultak miután ötöst kaptak vagy négyest, az a válaszuk rá hogy: semmit. ezek tényleg nem tanulnak vagy mi?

2015. máj. 3. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Számonkérésekre én sem szoktam, megragad az előző óráról ami kell. Dogákra egyszer átolvasom a könyvet, tz-re kétszer és kész
2015. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vannak azok a fajta emberek, akiknek olyan jó a memóriájuk, hogy amit az órán hallanak abból "élnek". Ők elég szerencsések, de azért nem olyan sokan vannak megáldva ilyen képességgel. Ott a másik fele, hogy "ciki" tanulni ezért rávágja, hogy nem készült semmit. Ne higgy el mindent. :)
2015. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek.
2015. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szal csak a memóriámat kéne jobban fejlesztenek (ha tudnám hogyan) és akkor én is ilyen lennék.
2015. máj. 3. 19:35
 5/6 A kérdező kommentje:
fejlesztenem
2015. máj. 3. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:

nem, ilyennek szuletni kell.


Ismertem par ilyen embert, nekik teljesen maskeppen van osszerakva az agyuk.


De nyugi, a tulnyomo tobbsegnek azert tanulni kell :)

2015. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!