Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak en vagyok úgy, hogy...

Csak en vagyok úgy, hogy jobban szeretem, ha valaki egy kisregenyt ír nekem, mintha 2-3 sort? : D es szívesebben is olvasom, mégha hosszabb is : D

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 09:15
 1/2 anonim válasza:
Én is jobban szeretem, ha hosszabban írnak, az 1-2 szavas üzeneteket azokat nem nagyon kedvelem, ha valaki mindig 1-2 szavasan ír az arra utal kb. hogy magasról sz*rik rám, nem érdeklem annyira se, hogy hajlandó legyen normálisan megfogalmazni a mondanivalóját.
2015. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azért szereted, mert úgy jobban a mélyére látsz a dolgoknak. Ha van egy hosszabb írás, akkor több lehetőség van az összefüggések átlátására. Pl. ha az egyik mondatban leírja valaki, hogy ő a világ fájdalmát éli át, a rá következő 5. sorban meg valami nagyon nem ebbe illeszkedő dolgot, akkor máris lehet tudni, hogy összességében nem olyan egyszerű a helyzet, hogy az illető a világ fájdalmát éli át, hanem valami bonyolultabb. Úgy hogy szerintem ez lehet a lényege annak, hogy szereted a hosszabb írásokat, hogy az egyes mondatokat össze lehet hasonlítani egymással, és a valódi okokat könnyebb kibányászni.
2015. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!