Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

1-2 éve halt meg nagymamám. Nagyon megviselt a dolog, bár sosem sírtam miatta; egy könnycseppet sem ejtettem. Mostanában állandóan élőholtakkal álmodom, amik nagymamám házába jönnek. És is ott vagyok és egyszerűen nem tudok semmit sem csinálni, csak állok és várom, hogy megharapjanak. Ez mit jelenthet? Úgy értem talán nem tudom túltenni magamat a halálán? Vagy valami más a baj? Előre is köszönöm a válaszokat!

16/L



2015. máj. 3. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj. Időnként álmodunk ilyen fura dolgokat. Majd elmúlik.
2015. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor először történt velem ez, én is így voltam vele, de ezek az álmok mostanra mindennaposak.
2015. máj. 3. 14:09
 3/3 anonim válasza:
Így működik nálad a gyászfeldolgozási folyamat. Engem a közeli szomszédom halála zaklatott fel nagyon, volt néhány nyugtalan éjszakám miatta. Én pappal imádkoztattam érte és megszűntek ezek a rémálomok. 2011. őszén halt meg a szomszéd és pont az egyéves évfordulón imádkoztattam érte.
2015. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!