Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg igaz amit mondanak?

Tényleg igaz amit mondanak?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a My Talking Angelába egy 50 èves pedofil ember berontott a játèkba, ès már 22 gyrreket el is raboltak... Ez igaz?

2015. máj. 4. 14:34
 1/2 Márk Simon válasza:
33%
SZerintem nem. Itt a pénz a léneg. A google play sokat fizet, ha sokan letöltik a játékokat. Az elrablásról én csak annyit tudok mondani, (ezt sokan írták) hogy a tervező raboltatta el őket (amit nem nagyon hiszek. Keress rá az interneten (Nem itt) ott több mindent megtudhatsz. Cikkek is vannak erről!!
2015. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez mindig is álhír volt, de most hogy nálunk ismét felfutott páran elkezdtek belőle összeesküvés-elméletet csinálni.


Olyan jó, hogy egy anonim internetező mindig jobban tudja, hogy a program készítője pedofil és gyerekeket rabol és közben saját magáról hírt terjeszt hogy még híresebb legyen a programja...


Szemben a másik oldallal, ahol tételesen meg van cáfolva minden ilyen állítás és a rendőrség hivatalos közleményt adott ki arról, hogy nincs emberrablás és feltört program, és burkoltan lehülyézte az embereket mert egy facebook-megosztásnak kétség nélkül bedőltek.

2015. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!