Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet online külföldi...

Hol lehet online külföldi emberekkel beszélgetni/ismerkedni?

Figyelt kérdés
Chatelésre gondoltam, nem fórumokra, vagy e-mailezésre. Leginkább nyelvtanulás és az adott élőhely/kultúra megismerésének céljából (utóbbiaknál az se baj, ha szintén magyar az illető). Azt se bánnám, ha esetleg baráti kapcsolat alakulna a dologból, arra az esetre, ha utazgatnék. Cserébe persze szívesen mesélnék, tanítanék én is másoknak, igény szerint. (Tudom, a magyarra nem nagy az érdeklődés, de megvan az angol is - azt csak tökéletesíteni szeretném.) A facebookon próbálkoztam, de nem túl sok sikerrel. Az omeglét, chatroulettet meg ehhez hasonló oldalakat ugyebár nyilvánvalóan más célból használják. Nagyon szeretnék ilyen (nem fake, nem perverz) személyekre lelni. Egyéb ötlet, netalán tapasztalat?
2015. máj. 5. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Interpals! ^^
2015. máj. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg kik :)
2015. jún. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jún. 1. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!