Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Program/szórakozás fiataloknak?

Program/szórakozás fiataloknak?

Figyelt kérdés

Nem lakok magyarországon de egész nyáron otthon szoktam lenni.Sokat szoktam lenni egy berátnömnél, de sajana a legtöbbet otthon ulunk mert nem nagyon tudunk ki találni semmi programot. A sások oka az anyja, nem enged el minket sehova mert a barátnöm öccsére kell vigyáznunk, míg ö kozmetikushoz meg fodrászhoz meg barátnözni megy. Ahoz képest h nincs munkája nem tud a saját gyerekére vigyázni... Meg nem értem hogy 1 évnen kb 2-szer talizunk és akkor sem csinálhatjuk azt amit akarunk...

Van valami ötletetek ahova mehetne két lány Budapest környékén?



2015. máj. 6. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Elmehettek túrázni a Budai-hegyekbe, vagy a Rám-szakadékhoz, Dobogókőre. Bringázhattok a városban vagy azon kívül. Aquaworld meg a budapesti strandok. Kb minden nap van buli (diszkó, salsa, táncház...), koncertek. Nagyon sok fesztivál lesz (Bp-en is meg az országban). Mozi. Piknik a Margitszigeten.

Rengeteg lehetőség van. :)

2015. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!