Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tudok olyan személyt aki...

Ha tudok olyan személyt aki lopja a gázt azt névtelenül hová jelenthetem be? Mi az eljárás?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve még lopta de valószinű még most is hiszen már bekötéskor ugy kötötték,h. ez igy működjön. De ha én bejelentem és átalakittatta amit kétlek akkor mi történhet? nem szeretnék én lenni majd a végén a rossz amiért az ezelőtt x éve még ugy tudtam a dolgokat ahogyan leirtam.
2015. máj. 7. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
spicli
2015. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akár, de inkább úgy nevezném egy átvert meglopott ember.
2015. máj. 7. 18:47
 3/3 anonim válasza:
S csodalkozunk miert huz szet ez az orszag... Bun lopni, de a te dolgod? Nem tudom mi a motivaciod, harag, vagy irigyseg, stb.de ne itelkezz! Millios nagysag rendben lop, vagy azert mert szegeny? Nem mind1... Amugy az igazi tolvajok a politikusok, de senkit sem erdekel, csak ez, jelentgesuk egymast... Hmmm
2015. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!