Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok szerelmes idézeteket...

Tudnátok szerelmes idézeteket írni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel rövid ideje vagyunk együtt, és gondoltam meglepem egy Sally silhouette (valami ilyen [link] ) (erősen ilyen) (igen innen loptam hagyjatok) "rajz-festménnyel" azonban szeretnék egy idézetet alá. Mindketten imádjuk az olyan filmeket mint a karácsonyi lidércnyomás(nagyjából minden tim burton filmet) vagy a galaxis útikalauz stopposoknak. Én először egy 30y idézetet akartam alá rakni, de azok nagy részben a szerelem elmúlásáról szólnak azt meg nem annyira... Ha angol idézetet küldtök akkor valami jól fordíthatósat (semmi nyelv játék) mivel nem erőssége az angol. Viszonylag rövid kéne, mivel nem férne el másképpen. Mindketten fiatalok vagyunk (14) tehát olyat amit mi is felfogunk(hatunk?). Olyat szeretnék ami megmosolyogtatja ahányszor eszébe jut :>. A válaszokat előre is köszönöm C: (Ui: Az én kedvencem eddig: "My dearest friend, if you don't mind... I'd like to join you by your side. Where we can gaze into the stars...

And sit together, now and forever. For it is plain, as anyone can see. We're simply meant to be." csak ez sajnos hosszú és nem lenne ilyen szép leforítva :=/)



#idézet #kiskutya #Tim Burton #szerelmes idézet #kecskemacskavérhernyó #mjedve
2015. máj. 7. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
(Ha valaki szépre le tudná fordítani az utóbbi idézetet azt rendkívül meghálálnám, többnyire egy virtuális öleléssel és egy képzeletbeli csokis sütivel.)
2015. máj. 7. 19:18
 2/3 anonim válasza:
2015. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2015. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!