Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nudista standon ha a pasinak...

Rock0 kérdése:

Nudista standon ha a pasinak kicsit megemelkedik az cike e?

Figyelt kérdés
40 eves par vagyunk ithon a kertbe mindig meztelen napozunk de szeretnenk elmenni vizparthoz berenybe. Attol felunk, hogy olyankor mi van ha a pasi haton fekszik es egy kis emelkedes lep fel himvesszojebe nem rendes erekciora gondolok mert ithon volt mikor egy kicsit megemelkedett. Ezt hogy veszik masok ott a strandon vagy ez termeszetes. Itt ahogy irtam is nem rendes erekciora gondolok. Mert olyan nem fordult elo ithon sem hogy teljesen felallt volna napozas kozben csak epp egy minimis. Vagyis lankadt maradt. Csak latszott hogy egy kicsit vastagabb lett. Olyan ember valaszoljon aki rendszeressen jar nudista strandra. Mi szeretnenk elmenni a nyaron de emiatt kicsit felunk hogy ott masokat ez zavarna e vagy termeszetesnek veszik.
2015. máj. 8. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kit zavarna szerinted ott?
2015. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom kit zavarna. Csak olvasgattam itt es irjak kitiltanak vagyis kikuldik a strandrol
2015. máj. 9. 06:14
 3/4 anonim ***** válasza:
dehogy küldenek, én speciel össze se tudom számolni hány álló dákójú srácot láttam már nudistrandokon, és hidd el, a kutyát nem érdekli ....
2015. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és szexelni is szoktak?
2015. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!