Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak? Anyától cigit...

Mit mondjak? Anyától cigit vettem el. Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap buliban voltunk barátnőmmel, és anyának volt itthon cigije. Elvettem belőle 5 szálat és mikor telefonon beszéltem anyával, megemlítette, de azt mondta, hogy mikor hazaér megbeszéljük. Addig ki kéne találnom valamit, hogy hova lett a cigi. És nem mondhatom el, hogy én cigiztem. Nagyon csalódott lenne. Mit mondjak? Kérlek segítsetek!

2015. máj. 9. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
anyad helyeben feljelentenelek lopasert + cigizesert es vigyenek el az intezetbe
2015. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mond meg hogy kellett a vizipipába, mert a füvet fel kellett ütni egy kis dohánnyal :D


Azon kívül anyád milyen példát mutat neked azzal, hogy dohányzik!


Ne papoljon, hanem mutasson neked példát és tegye le a cigit.


Úgy is mindenki kipróbálja, és jó esetben nem szokik rá.

2015. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy a cigit elültetted, hogy jövőre kinőjjön és ne a boltban kelljen megvenni az 1000 forintos cigit.
2015. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak nagyon köszönöm a kielégítő választ.


Második válaszoló, anya nagyon sokat dolgozik és persze nem érthető, hogy dohányzik, mert más is sokat dolgozik, mégsem cigizik, de az Ő döntése.

De azért köszönöm a választ. És biztos, hogy még egyszer nem veszem el a cigit.

2015. máj. 9. 11:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy itt nem fogok értelmes válaszokat kapni. Harmadik köszönöm. Kipróbálom hátha bejön..
2015. máj. 9. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek akarsz hazudni? Ha csalódott lesz, akkor csalódott lesz (lehet, joggal). De ha te így döntöttél, akkor vállald fel. Nem vagy már gyerek.
2015. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!