Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossmann fotóelőhíváshoz a...

Rossmann fotóelőhíváshoz a képméretezést illetve a rendelést hogyan kell a programmal?

Figyelt kérdés

Telefonnal szoktunk fényképezni, ami jó minőségű képeket csinál, de nem tudom hogy méretben mekkorának számítanak. A Rossmann oldalán az van hogy 3:2 arányúnak kell lennie, hogy ne lógjon le a normál képről semmi. Akkor most át kellene méreteznem a képeket vagy automatikusan átméretezi, ha az optimalizálás négyzet ki van pipálva? Nagyon nem értek hozzá egyelőre, de nem szeretném ha fél fejek megy ilyesmi hibák lennének a végén a képeken.

Ha valaki részletesen leírná hogy hogyan kell méretezni, rendelni, annak nagyon örülnék.

Köszi a segítséget



#fotó #rendelés #Rossmann #fényképkidolgozás
2015. máj. 11. 09:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Képfeltöltésnél megtaláltam a szerkesztés menüben a méretezést, de ott mit kellene beírni hogy a megfelelő méretre állítsa a képet?

S ezt csak így egyenként lehetne? Úgy nem lehet hogy beállítok valamit és az összes képet a megfelelő méretre állítja?

2015. máj. 11. 10:00
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én képeim 1600x1200 méretűek ha jól tudom ez 4:3 arány, akkor ezekkel most hogy?
2015. máj. 11. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Magát a Rossmann rendelőprogramját nem ismerem és a honlapjuk sem túl informatív, de elvben fel kell ajánlaniuk a választást, hogy Fill in (töltse ki a fotód a papírképet - ilyenkor levágja, ami nem fér rá a papírra), vagy Fit in (a teljes képed kerüljön a papírképre és inkább maradjon csík a széleknél, ha valami kisebb) automata méretezéssel akarsz rendelni. Az utóbbival elvben nem lesz gond.


Ha biztosra akarsz menni, akkor tedd fel a kérdésed az ügyfélszolgálatuknak, ők biztosan tudják a választ és remélhetőleg el is árulják, ha már GYIK helyett csak annyit írnak az oldalukon, hogy:

"Bármilyen probléma esetén forduljon ügyfélszolgálatunkhoz bizalommal! Munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére. foto@rossmann.hu"

2015. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.
2015. máj. 12. 15:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!