Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik azzal aki kakóval...

Mi történik azzal aki kakóval lövi magát?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 22:24
 1/7 anonim válasza:
Mi van?
2015. máj. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kakaóra gondolt, és arra, hogy kakaót juttat a véráramába.


Szerintem igen hamar meghalsz a tej miatt

2015. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ha tényleg a kakaóra gondolsz, és ez nem valami új drog neve, akkor ez egyrészről rohadt nagy hülyeség, mert mi a francért lőné magát valaki kakaóval? Hogy jól bekakaózzón? :D

Másrészt meg a vér és a keringés egy elég bonyolult és összetett dolog, szóval elég sok bajod lehetne belőle. Annyira megnövekedne a cukorszint a véredbe ( a közvetlen bejutás miatt), hogy valószínűleg hipertóniás oldat alakulna ki, és a vörösvértesteid összezsugorodnának, nem tudnák normálisnak szállítani az oxigént. Másrészt a kakópor, a mindenféle tartósítószer stb. teljesen idegen anyagok lennének a szervezetbe, aminek nem hiszem hogy örülne.

(Szerintem következő biosz emelten legyen egy ilyen kérdés XD )

2015. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szerintem kokóra gondolt,de elírta

kakaóval nem hinném,hogy bárki lőni akarná magát ivás helyett!

2015. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha meg kokóról van szó, akkor meg nő a teljesítőképességed, úgy érzed bármire képes vagy, csak ha elmúlik a hatása ott marad az az üresség érzet, és úgyis megint hozzányúlsz, ördögi kör. Nem éri meg kipróbálni. Ha fáradt vagy inkább aludj sokat, ha a teljesítőképességed akarod fokozni inkább kezd el sportolni, az fegyelmezetté tesz, egy jó hobbi (akár a sport is) boldoggá tesz. Olcsóbb is, egészségesebb is.
2015. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kokót egyébként ritkábban fogyasztanak intravénásan, mint nyálkahártyán keresztül.
2015. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
címkék: tej,kakaó szerintem nem kólára gondolt :D
2015. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!