Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetalia! Valakit ez érdekelne?...

ChibiAnimeFan14 kérdése:

Hetalia! Valakit ez érdekelne? Többi lent

Figyelt kérdés

Sooo fanficeket írok ( eddig csak magamnak írtam) de megszeretném osztani azokkal is akik szeretik ezt az animét ( hetalia...mert csak ilyen ficeim vannak ) és mielőtt felraknám a netre előtte még valakiel "letesztelném" hogy érdemes is e egyáltalán kirakni a netre.

a kérdésem a kövi lenne :

akad önként vállalkozó aki belekukkantana nekem és véleményt írna róla? ( a ficek yaoi vaaagy Bl tartalmúak TÖBBNYIRE de vannak heteros hetaliás ficeim is ) ...és aki választ egy páros ( szinte minden párossal van storym ) annak azt küldöm el :)

előre is köszi <3 15/L



2015. máj. 12. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vállalom! Bármit elküldhetsz, de ha esetleg van Brithis Isles(Skócia, Írország, Wales) vonatkozású az előnyt élvez nálam. ;) 14/L
2015. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már küldöm is de tudd előre : nem tökéletes :)
2015. máj. 12. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Küldhetsz. Inkább heterokat de nem halok bele a BL-be se.
2015. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett. Anglia elég karakter hű lett, Skóciát nem tudom. Kicsit rövid, de ezt nem mondanám negatívumnak.

Szívesen olvasnék többet.

2015. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm édi vagy :) előkotrok még valamit , okés? :D
2015. máj. 13. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Dennor-párti vagyok. Olyanokat olvasnék szívesen. Angolul is olvastam már, de örülnék, ha több magyar írna BL / yaoi ficet erről. Mert azok, akik régen írtak ilyet, már nem írnak arról a párosról sűrűn...
2015. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz, ha gondolod.:) Igazából bármilyen jöhet, egyedül FrUk-ot nem kérnék, ha nem baj, mert azt nagyon nem kedvelem.
2015. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kameko-san ***** válasza:
Nekem is küldhetsz. :) FrUk párosításúnak örülnék a legjobban, de UsUk-on kívül bármit elolvasok. :D
2015. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!