Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőre megyek középiskolába....

Jövőre megyek középiskolába. Kicsit félek. (? )

Figyelt kérdés
Jövőre megyek középiskolába,új osztály új emberek. Igaz hogy az egyik osztálytársammal osztálytársak leszünk ezért nem is félek annyira hogy nem lesz kivel beszélgetni,meg hogy nem ismerek senkit. De mégis. Nehezen ismerkedek,és barátkozok. Van oka hogy enny? Ti mit ereztetek ilyenkor? 15/Lr e túl izgulom

2015. máj. 14. 13:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat 1 mondat osszekeveredet telefonrol nem jo irni ide. (Utolso sorok:Van oka ennyire túl izgulni? Ti mit ereztetek ilyenkor? 15 / L
2015. máj. 14. 13:53
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és csak lanyok leszünk az osztályba
2015. máj. 14. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foss, a többi osztálytársad is ugyanígy fog érzeni, hogy jajj nem ismerek senkit meg jajj mi lesz velem így úristen, és olyan hamar össze fögtok barátkozni egymással, hogy el se hinnéd....
2015. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én is most megyek. Elég nehezen ismerkedek és kiálhatatlan személységem van, de már most szereztem barátokat és közös témákat. Nem kell izgulni... Bár én is rettegek h hogyan fognak ezeken a embereken túl elfogadni. De ha nem fogadnak el, akkor elfogadtatom magamat. Megmutatnám azt h milyen is vagyok valójában. Meg kell találnod az igaz barátaidat. Én mondjuk elsőnek nem a régi osztálytárammal beszélgetnék (persze őt sem hanyagolnám) hanem közös témával kezdenék el beszélgetni mindenkivel. Bocs ha kicsit sokat írtam. És kicsit kotnyeles vagyok de megmondanád melyik iskola? Hátha tudok valami infót.
2015. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!