Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szó szerint majdnem belehalok...

Norcika2001 kérdése:

Szó szerint majdnem belehalok az idegességbe. Nincs valakinek bármi jó ötlete?

Figyelt kérdés

Először csak az idegesített, ha valaki tényleg csámcsog, de idő közben elkezdtem beképzelni magamnak, mígnem már az orrfújás, köhögés, szürcsölés, fogszívás, evés és ivás is elkezdett idegesíteni. Persze azt észre sem venném, ha én csinálnám. De a lényeg az, hogy ez megy már kb pont egy éve megy, és gyakran emiatt már a sírba küldtem salyát magamat. Ha valaki már átélt hasonlót, vagy van jó ötlete ez ellen, kérem írja le!

Előre is köszi!



2015. máj. 14. 17:17
 1/3 anonim válasza:
próbálj meg nem odafigyelni rá...
2015. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindíg próbálom, de egy idő múlva csak meghallom, és akkor már ki kell mennem
2015. máj. 14. 17:51
 3/3 anonim válasza:
Engem a csámcsogás, meg a fogszívás idegesít. De olyankor le tudnám csapni azt, aki ezt csinálja. Sokat olvastam utána és azt egyetlen, amit találtam, az az, hogy el kell terelni a figyelmet. Hát... ha ez valakinek sikerült szóljon, mert nekem ez már hosszú távon nem sikerült.
2015. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!