Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fanfic íráshoz, segítség,...

Fanfic íráshoz, segítség, ötletek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! ^^

Egy fanfictiont szeretnék írni, de az a baj, hogy nem igazán van ilyen nagy ötletem. Az meg van miről szeretnék írni -Rémálom az Elm utcában :D-. Az egyik legkedvencebb horror filmem, meg Freddyt is nagyon bírom benne, így kedvem támad ahhoz hogy erről a horrorról írjak.-Nem ez az első írásom, már egy jó ideje írok saját horror történeteimet. Ötletekre, tanácsokra lenne szükségem, hogy mit, hogy lehetne.

A normális/értelmes válaszokat köszönöm! :-)



2015. máj. 15. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibáimért bocsánat, tabletről írok.
2015. máj. 15. 19:18
 2/3 anonim válasza:
Nem teljesen értem. Tudom, hogy régi kérdés, de kérdés. Hogy érted, hogy a Rémálom az Elm utcában-ról akarsz írni, de nincs ötleted? Új sztorit akarsz hozzácsapni, vagy mi?
2016. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tök jó ötlet! Eddig soha nem találtam Freddyről magyar nyelvű fanficet... Végül is lett belőle valami?


Attól függ, milyen hangulatot szeretnél teremteni. Az eredeti filmeket szeretnéd megidézni egy új történettel, paródiát akarsz írni, esetleg Freddy és a főhős kapcsolata érdekel...?

2017. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!