Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Violetta koncerten melyik...

Az Violetta koncerten melyik számok fognak menni?

Figyelt kérdés
Aug. 30-án, 14:30as koncertre megyek. e-ticketet vettem, és nem túlzottan találtam részletes programot. Szóval, valaki tudja, h melyik számok mennek?

2015. máj. 15. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Így van sorban:En gira, Tienes el talento, Euforia, Habla si puedes, Podemos, Are you ready for the ride, Alcancemos las estrellas,Voy Por Ti, Underneath it all, Lúz camera acción, Codigo Amistand, Entre 2 mundos,Peligrosamente bellas, Veo veo, Yo soy así, Supercreativa, Te esperaré, Como queres, Ven con nostros, On beat, Juntos somos mas, Soj mi mejor, Te creo, En mi mundo és Frozen.
2015. máj. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél. Csak még egy kérdés: a Lúz camera acción-t ki énekli? Mert úgy halottam, hogy Rugerro nem jön.
2015. máj. 16. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:

A Ser mejor is lesz.

Igen, saját turnéja van. Szerintem senki.

2015. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi. kár hogy nem jön
2015. máj. 16. 10:44
 5/9 anonim válasza:
A Luz camara accion helyett Leon fogja énekelni az amor en el aire-t azt hiszem
2015. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen a Luz camara acción helyett,mivel Ruggero nemjön:c

León énekli az Amor en el aire-t..

De nembiztos hogy ezek a dalok lesznek,mivel Magyarországon még nem megy a 3.évad..tehát nemhiszem olyan dalokat énekelnének,amik abba az évadba vannak amit mi még nem láttunk..de aztán kitudja :D

2015. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De pl.: Lengyelországban sem mutatták még be a 3. évadot, és ott is énekelték a Supercretiva-t meg ezeket a 3. évados dalokat,tehát itt is ugyanez lesz a sorrend, ugyanezekkel a számokkal. És véletlenül a Ser mechor-t kihagytam.
2015. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt azt írja 1.-2. évad :) és a 3.ból az En gira :)

2015. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miér, de mindenhol azt írják, hogy a 3. évadból csak az En Gira-t fogják énekelni. Ott lesz a Supercreativa, az Underneath it all is.És az Abrazame y verás is lesz, mivel Tini nyilatkozta, hogy vége lett májusban a turné 1. felének (ahol Ruggero is jelen volt), és a turné 2. felébe bele rakták az Abrazame y verás-t is. 😁
2015. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!