Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkahelyemen megkértek,...

A munkahelyemen megkértek, hogy kerítsek új ügyfeleket úgy, hogy a netről keresek cégeket, őket felhívom, és megpróbálom eladni nekik a szolgáltatást. Eddig ez nem tartozott bele a munkakörömbe, gyomorgörcsöm lesz tőle. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Eredetileg a feladatom az adminisztráció, és a meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, de nemrégiben kitalálták, hogy telemarketinges feladatokat is lássak el. Én nagyon nem szeretném ezt csinálni, mert nem vagyok egy nagyon határozott, meggyőző ember, nem szeretnék másokra semmit sem rásózni, és ráadásul utálom, ha elutasítóak, ingerültek velem.

2015. máj. 16. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyi,próbáld meg,lesz ami lesz alapon,senkit nem érdekel ha nem jön össze egy se :)
2015. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem dettó ugyanez történt az előző munkahelyemen, végül munkahely-váltás lett a vége, igaz csak évek múlva. Nem akarlak áltatni, sajnos napi szinten el kell majd viselned, hogy elküldenek a fenébe és még örülhetsz, ha emberi stílusba teszik ezt. Olyan is lesz, hogy szó nélkül rádvágják a telefont. Lelkileg legyél nagyon erős, ne hagyd hogy mások bunkósága lelkileg passzra vágjon. Te csak a munkádat végzed. Hosszabb távon lehet, hogy érdemes lenne keresgélned, végül nekem is sikerült valóra váltanom az álmomat és ma már egy informatikai cégnél dolgozom.
2015. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kenorcsi válasza:
A telemarketing egy agymosás... Mind az ertekesitonek mind pedig annak a becsapasa aki vásárol..... Volt benne részem... Hamar ki is szálltam belőle... Undorító..
2022. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!