Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le a lámpalázat?

Hogy győzzem le a lámpalázat?

Figyelt kérdés
19/L
2010. febr. 24. 19:43
 1/5 anonim válasza:

Én a kedvenc zeném szoktam hallgatni! :)

De a barátoddal eltöltött "múlt éjszaka" is jól jöhet ;-)

2010. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fokozatosan.


Ha mások előtt kell beszélned, akkor ezt tudnám javasolni:


Először add elő a mondandódat a családoddal vagy barátaiddal, közülük is azokkal, akiket a legjobban szeretsz. Akik Téged is szeretnek és bátorítanak. ELŐSZÖR CSAK 2 EMBERNEK.


Aztán 4 emberhez beszélj/tarts beszámolót. De olyanoknak, akiket szeretsz, és ők is szeretnek.


Aztán hathoz, nyolchoz. Szintén család vagy barátok.


Aztán 10 ember, akikkel jóban vagy.


Aztán 10 ember, akik a haverjaid, de nem vagytok a legjobb barátok.


Aztán 15 ember, akármilyen felhozatalban.


Aztán 30, stb.


De ha kedves emberek közé kerülsz, mondjuk egy olyan munkahelyre, ahol családias a hangulat, és mondjuk 80-an vagytok, és van valami összejövetel vagy valami, ahol mindenkinek beszélnie kell, az jó, mert oldja a feszültséget az, hogy mindenki kedves, és az, hogy mindenki mesél magáról. Így megszokod a sok embert.


Ha előadsz, fontos, hogy interaktív legyen az előadásod, és kérdezz a résztvevőktől. Ha nem válaszol senki, kérdezz meg egy számodra szimpatikus embert a közönségből, hogy mi a véleménye arról, amit mondasz. (Sok ember előtt ritkán járatják le az előadót, mert nem merik még akkor sem megmondani őszintén, ha nem értenek vele egyet.)


És fontos, hogy akárhány emberhez beszélsz, mindig próbálj mindenkire nézni. Ne csak középre nézz, hanem nézz rá külön külön minden emberre. (Persze nem sorban haladva - hogy "ez is megvolt, most nézem a következőt". Hanem össze-vissza, mintha természetes lenne.


Sok sikert kívánok! :)

2010. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*saládoddal vagy barátaiddal, közülük is azokkal


bocsi, így akartam:

saládodNAK vagy barátaidNAK, közülük is azokNAK

2010. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁ, megint elírtam! :D Bocsi.


+c az előzőhöz

2010. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2010. febr. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!