Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakori kérdéseken ez hogyan...

Gyakori kérdéseken ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírtam kérdéseket, válaszoltam párra.

És most annyi pontom van a toplistán, ugyan azon a helyen vagyok, mint tegnapelőtt.

EZ BIZTOS!

Hogyan lehetséges ez? Veletek is ez történt? Csak én vagyok peches?


2015. máj. 17. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem szerzel több pontot, mint az előtted lévő, addig nem fog változni a helyezésed.
2015. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírásáért, éjjel, kaptál 3 pontot.


A válaszokért nem biztos. Ahhoz az kell, hogy - mások - értékeljék a válaszod.

Ha nem látod, hogy "A válasz xy százalékban hasznosnak tűnik.", akkor biztosan nem kaptál pontot érte.

Ha megjelent a szöveg, akkor -5 +5 tartományban a 0%-100% értékelés arányában kapsz pontot.


A pont-táblázat mindig csak a legutóbbi 30 nap tevékenysége által kapott pontokat tartalmazza. Ha az új nap (mai nap) miatt kieső 31-gyel ezelőtti napon annyi pontot szereztél, mint amennyit a tegnapi tevékenységedért kaptál, akkor a pontszámod nem változik.

Eszerint, ez történt.

Hogy ez egyben arra alkalmas, hogy ugyanazon a helyen légy a toplistán, akkor ott vagy.

2015. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, de utólag jutott eszembe, hogy a 30 napon túli kieső pontszám nélkül is lehet változatlan a pontszám; új kérdés kiírása és válaszadás mellett.


A kérdésért tehát járt a 3 pont.

Viszont, ha 1 választ értékeltek érvényesen, de olyan alacsony hasznosságúnak, hogy a -5 +5 tartományból -3 pontot kaptál érte, akkor az összesen 0 pontszámot jelent.

A -3 pont több válasz érvényes értékelése esetén is adódhat, például: 2 esetén, ha egyikre +1, másikra -4 pontot kaptál. De több válasz esetén is lehet, például: +1 +2 -1 -4 -1 esetén, 5 válasz értékelésének eredményeképp. És még sokféleképpen adódhat a válaszokért -3 pont.

2015. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!