Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! 16 eves lany vagyok....

Üdv! 16 eves lany vagyok. Külföldön elek, de jövö tanevet mar otthon kezdem, Budapesten. Es felek oda menni. Tenyleg igaz, hogy az en korosztalyom csak azt nezi, hogy kinek mennyi penze van?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 15:29
 1/7 anonim válasza:

Szia én nem nagyon hallotam ilyenről.Álltalában a filmekben fordul elő:)

Szerintem nincs mitől félned,hiszen ha igaz is NEM MINDENKIT CSAK EZ ÉRDEKEL!Legyél nyugott és biztos találsz majd olyanokat akiket nem nagyon érdekel a pénz!

2015. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem.
2015. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia. Én is 16 éves vagyok, bár én fiú és nem is Budapesti, tehát csak arról tudok mesélni ami itt van nálunk (baranya megye). Na, adott 1 osztály, nálunk mindenki tiszteli a másikat, senkisem kérdezi a másikat az anyagiakról, nem érdekel senkit, hogy kinek mennyi pénze van, aki szegény az szegény, attól még lehet jó arc. több anyagi gondokkal küzködő osztálytársam van, de mindegyikük remekül megvan az osztályközösségben, barátaik vannak, senkisem piszkálja őket, ellentétben azokkal szemben akik ápolatlanok, büdösek. 2 ilyen osztálytársam is van, mind a kettőt utáljuk. Hogy miért? mert nem elég, hogy az alap tisztálkodást elvégezzék, még hazudnak is és miattuk késtem le egy programot bécsbe, mert "elfelejtették" nekünk(az osztálynak) átadni, hogy 1 órával késöbb indul a busz. Szóval a pénz egyáltalán nem számít, csak adj magadra, legyél ápolt és legyen jó a kisugárzásod, a többi az jön magától.:) Ha van még kérdésed nyugodtan krédezz.:)
2015. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a gyors valaszokat :))

A küllsömmmel nincsnek gondok.

Amugy az inetneten lattam videokat, hogy kik az ilyen "inernetes sztarok" , es azert mar egy kicsit remisztö, hogy 2-szer senkincs ugyanaz a cipö.

De igen tudom, hogy ez csak az netesközösegre vonatkozik, es nem is akarok ilyenekre gondolni, hogy egy atlagos ossztalyban is ilyenek lennek a többiek.

De azert nekik igen nagy a nezetsegük, es nekem ugy tünik, hogy kb. a semmire.

Csak valahogyan rossz erzes fogott el hirtelen...

2015. máj. 17. 17:27
 5/7 anonim válasza:
Az előző vagyok aki azt a "regét" írta.:D Na figyi, az ilyen netes ribiknek (bocsi a kifejezésért) azért van nagy nézettségük mert 2 úgymond csoport nézi őt. az első csoportba tartoznak a kanos állatok, akik mindent emgdugnának ami csak mozog, de igazi nővel talán még csak szóba se mernek állni, a másik csoport pedig azért nézi mert olyan szánalmas ahogy az a csaj teszi magát a videóba vagy képeken, hogy az már röhejes és csak röhögni lehet rajta/paródiát csinálni. Szóval ne tarts semmitől, jó helyed lesz.:)
2015. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
huh, jo tudni, hogy mas igy hülyeknek nezi oket, föleg ha azt egy fiu mondja :))
2015. máj. 17. 17:55
 7/7 anonim válasza:
haha.:D Na, szóval nyugodj meg, minden rendben lesz.:)
2015. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!