Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel tehetném...

Szerintetek mivel tehetném jobbá a blogot?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel közösen csináltunk egy blogot. Ő írja a történetet én pedig a designt csinálom.

Szerintetek eddig jó?

deity-by-magenta.blogspot.com

Építőkritikát írnátok? Előre is köszönöm:)



2015. máj. 18. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

ez itt nem a reklám helye.

Egyébként nem tetszik. Túl vékony a kép, szöveg a monitoromhoz, unalmas is, hiszen csak 2-3 cikk van, ami kutyát se érdekel :)

2015. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem rég indította barátnőm és a történet, igen még nem indult be, de ettől függetlenül nem unalmas.

És egyáltalán nem azt kértem, hogy sorold fel, hogy mi benne a hiba:)

Mellesleg kíváncsi vagyok, hogy melyik történet/blog indul egy nagyon "szupi, érdekes" résszel. Mert tudod az is hülyén jönne ki, ha mindennek a közepébe vágnánk.

2015. máj. 18. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:

"Építőkritikát írnátok? Előre is köszönöm:)"

"Szerintetek eddig jó?"


bocs, hogy mertem válaszolni :D

2015. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Építő kritika fogalma:

Az építő kritika lényege, hogy óvatos, de mégis határozott véleményben mondjuk el azt a negatív véleményt, amit gondolunk. Az építő kritika fontos eleme az indoklás. Ha megkérdezik a véleményünket, valamiről, akkor ne pár szavas választ adjunk, anem fejtsük ki érveinket. Például ahelyett, hogy azt mondanánk nem tetszett, mondjuk el finoman, hogy mi volt benne a rossz elem, és ezt indokoljuk meg. Ha már profin belejöttünk az építő kritika használatába, akkor már javaslatokat is tehetünk, hogy talán hogyan lehetne mégjobb a dolog.


Na erről meg ennyit:)

2015. máj. 18. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!