Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autó baleseti kárbejelentés?

Autó baleseti kárbejelentés?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kisebb autó balesetünk. Igazából csak annyi volt, hogy belecsúsztúnk egy másik autóba. Senki sem sérült meg de mindkettőnk autójában történtek károk. A biztosítónk rendezte a kárt annak a személynek akibe bele mentünk. De napok óta zaklat minket, hogy fizessünk 20000 ft-ot. Megkérdeztem pár ismerősömet és mindenki azt mondja, hogy ilyenkor nekünk nem kell fizetni mert a biztosító ezt rendezte. Viszont polgári perrel fenyeget. És most nem tudom ki kéne fizetnem tényleg, vagy csak átver ezzel, hogy fizessek neki?

2015. máj. 20. 11:25
 1/6 anonim válasza:

Ne fizess!

Indokolta valamivel a pénzkérést?

2015. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2napot kihagyott a munkabol elvileg azert mert akkor intezte a biztositoval a dolgokat.meg a benzinkoltseget keri amiert elment a biztositohoz.
2015. máj. 20. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez röhej. Hajtsd el a rákba!
2015. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak attol felek ha nem fizetek feljelent.. Szoval most nem tudom mit csinaljak. Szerintetek?
2015. máj. 20. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:

A polgári per és a feljelentés két dolog. Perre nem fog menni 20e ft-ért, mert sokkal többe lesz neki, amikor elveszti.. feljelentést pedig nem tudom milyen jogcímen tehetne.. feljelent, mert a bankkal intézte az ügyét, vagy mi?? Nevetséges az egész.

Ha tovább zaklat a hülyeségével, mondhatod neki azt, hogyha nem fejezi, feljelented zaklatásért; és ez már tényleg valós indok lehet egy feljelentéshez.

2015. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért fizeted a biztosítást hogy a biztosítód rendezze a kárt velük pereskedhet veled NEM
2020. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!