Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-ról le tudom menteni...

Facebook-ról le tudom menteni vala hogy az uj chat üzenetek ugy hogy be vagyok lépve?

Figyelt kérdés
barátnőm lehet beszélget másokkal ezért kéne

2015. máj. 21. 00:10
 1/1 2xSü ***** válasza:

Néha az emberek beszélgetnek. Ez már csak ilyen. A barátnőd másokkal való kapcsolata nem rád tartozik. Ami rád tartozik az a te és a barátnőd kapcsolata. Ha bizonytalan vagy abban, hogy szeret-e, hűséges-e hozzád, akkor kizárólag rajtad áll, hogy szerethetőnek mutatkozol-e.


Az biztos, hogy ha kémkedéssel jutsz olyan információ birtokába, hogy a barátnőd mondjuk hűtlen hozzád, attól nem fog jobban szeretni, sőt…. Ilyen módon soha nem oldottak meg párkapcsolati problémát.


Nem beszélve arról, hogy a dolog illegális, hatályos jogszabályokat sért, így még ha akarnék sem válaszolhatnék, hiszen bűnrészes lennék a tevékenységedben.

2015. máj. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!