Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni olyan...

Mit lehet csinálni olyan esetben ha az ablak készítő maszek mester az új ablakok felszereléséhez foglalót kér, a megbeszélt összeg felét? De mi van akkor ha soha többet nem látom, nem veszi fel a telefont utána?

Figyelt kérdés
ablak készítés, előleg

2015. máj. 21. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha keszult irasos szerzodes, akkor feljelenteni. Ha nem keszult, akkor csendben rotyogni magadban, hogy ilyen hulye voltal.
2015. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is: a foglaló az általában 1/10 összeg szokott lenni.

A másik az, hogy nem kötelező. 2 oldalú a szerződés: mondhatod, hogy te nem szeretnél foglalót fizetni. Ő majd eldönti, hogy vállalja-e így is.

Én már csináltam ilyet, és elvállalta.

2015. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Készült írásos szerződés
2015. máj. 21. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:

ha van szerzodes, azon bizonyara vannak elerhetosegek, cegnev. ha a 'szaki' latvanyosan nem veszi fel a telefont, siman tegyel ellene feljelentest csalasert.


megkerdezhetem ki volt a nagysikeru 'vallalkozo' ur? csak azert, mert pont ilyen nyilaszaros tortenetbol van par a tekozlo homaron, nem lehet hogy pont te is beleszaladtal?

2015. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem veszi fel a telefont a szaki, a szerződés nálam van. A nevét itt nyilvánosan nem tehetem közre, de annyit elárulok róla, hogy csabai, és a jószaki.hu-n találtam!
2015. máj. 21. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!