Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A skinheadek körébe mit...

A skinheadek körébe mit jelentenek ezek a jelzések?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 14/88 77/88 és az összes ilyenre...Mert facen van pár skin haverom és a képek alá ilyenekt írnak... valaki le tudná írni?

2015. máj. 21. 14:22
 1/3 anonim válasza:
79%

14 = Fajunk fenn maradása érdekében biztosítanunk kell a fehér gyermekek jövőjét !


88 = Német abc nyolcadik betűje a H,így HH egyenlő Heil Hitler !

A 77 az hülyeség,olyanról még nem hallottam,pedig benne vagyok a témában ! 19/F

2015. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
egyetértek az előttem szólóval, de azt hozzátenném, hogy a 88 még Dvid Lane 88 törvényére is utalhat
2015. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

777 a dél-afrikai búrok zászlaján szerepel.

14 szó -"We must secure the existence of our people and a future for white children", azaz Biztosítanunk kell a fajunk fennmaradását, fehér gyermekek jövőjét!

mellesleg 14 szó a Hiszek egy is.

88 David Eden Lane 88 pontba foglalta össze a The Order nevű szervezet alapelveit.

69 - 1969-re datálják a skinhead mozgalom indulását, ekkortól özönlötték el tömegesen a lelátókat, ekkortól szaporodtak el a pakisztániak elleni támadások Angliában és ebben az évben alakult meg az első skinhead zenekar a Slade.

28 - Blood and Honour

38 - Hammer skins

2015. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!