Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova emelik még a feltöltő...

Hova emelik még a feltöltő kártyás mobilok percdíjait?

Figyelt kérdés
Én már vagy 15 éve ugyan az a telefonszámom van,voltam praktikumos aztán váltottam dijuicére,de durva ahol most tartanak a percdíjak,meddig fog emelke3dni még,lassan már inkább telefon sem kell.Nem rég még 29 forint volt egy perc most kb 40ft nél tartok de új díjszabásban már 43 forintól egész 63 forintig mutatja ,hogy emelkedhet.Ezt nevezem én rablásnak!!!!
2015. máj. 21. 15:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs nem írtam,hogy telenor
2015. máj. 21. 15:55
 2/5 A kérdező kommentje:
A többi szolgáltató is ilyen szar?
2015. máj. 21. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Barmikor kotehetsz elofizeteses szerzodest, annak sokkal alacsonyabb percdijai vannak.


A kerdesre valaszolva: addig emelik, amig lesz aki megveszi, es addig, amig a kormanyzat nem vet ki otletszeruen ujabb kulonadokat, hogy a Var felujitasara legyen penz.


Ja igen, a feltoltokartyas percdijak mas tarsasagnal sem olcsobbak.

2015. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden szolgáltató kénytelen emelni, ugyan is a kormány adókat vet ki rájuk is.

A Telenor meg most kaptak egy 250 milliós birságot is.

2015. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó,akkor inkább nem is fogok mobilon beszélni,mondjuk eddig sem sokat beszéltem,nincs kedvem előfizetésre is kidobni egy csomó zsét.
2015. máj. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!