Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A YouTube-on kívül, van ilyen...

A YouTube-on kívül, van ilyen videó feltöltő oldal?

Figyelt kérdés
Ahol ingyenes, meghívás nélküli regisztrálás után, azonnal lehetséges maximum 3 óra hosszúságú, 500 MB méretűnél nagyobb, maximum 3 GB méretű videót feltölteni.
2015. máj. 21. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
maximum? minek kéne maximum? amúgy meg indavideó, dailymotion, de ha csak fel akarod tölteni ott a dropbox, mega, google drive és onnan oszthatod
2015. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert 500 mb attól van nagyobb méretű is, azért.
2015. máj. 31. 07:32
 3/7 anonim ***** válasza:

de... nem érted.... MAXIMUM... ha valaminek MAXIMUMa van akkor annál többet nem tudsz feltenni... szerintem te a LEGALÁBB vagy a MINIMUM fogalmával keverheted (inkább a legalábbal)

ha maximum 3gb az azt jelenti ,hgoy annál többet nem tudsz feltölteni, csak kevesebbet, vagy ugyan annyit,


ha te sokat akarsz tölteni és tudod, hogy KB 3gb, akkor az LEGALÁBB 3 gb-t jelent...

2015. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor meg ezt mond meg, ahol legalább 1 Gigás méretűt lehet feltölteni, melyik feltöltő oldal olyan.
2015. jún. 3. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
amiket említettem mind olyan...
2015. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan kell, ahol 3 Giáig bármennyi méretűt fel lehet tölteni, ha a attól többet is lehet az se gond, de addig a méretig mindenképp, de szűkebb körben jó ha 2 Gigáig, leglaább1 Giáig mindenképp. De csak 500 Megáig, az nem elég. De az indavideó mikor legutóbb ott jártam, csak 500 Megáig engedett, és csak a pro felhasználók tölthettek 1 Giáig. Olyan kell ahol regisztrálás után azonnal 3 Giga méretig engedjen, és időben 3 óráig is, de attól rövidebb, vagy kisebb, bármennyi, vagy bármekkora lehet.
2015. jún. 4. 09:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a Videa marad 500 Megáig, az Indavideó már 1 Gigáig enged, pro felhasználóként 2 Giáig, a többi közül valamelyikről csak hallottam, de megnézem, valamelyiket nem is ismertem, csak most ismertem meg, ahogy írtad. Köszi a segítést, és bocsánat, ha rosszul írtam először a kérdést.
2015. jún. 4. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!