Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha nem megyek el...

Nagy baj, ha nem megyek el gólyatáborba? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy felvettek egy jó gimnáziumba, aminek a gólyatábora a Balaton északi partján van, ahol mélyebb a víz, én viszont nem tudok úszni. Nagy baj, ha nem megyek el gólyatáborba?
2010. febr. 25. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
SZerintem kezd el megtanulni úszni, mert ez nem csak most nyáron fog jól jönni, hanem a későbbiekben is!:)
2010. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyből kizárod magad a társaságból, amit nehéz lesz behozni. Majd ott fogják mesélni a gólyatábori poénokat, meg egymás mellé ülnek az első nap, és te nagyon kirekesztve fogod érezni magad. Senki másnak nem baj... Menj el úgy, és valld be, hogy nem tudsz úszni, de még jobb, ha tényleg megtanulsz addig, mert egyszer az életed múlhat rajta.
2010. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy nem tudsz úszni, még nyugodtan elmehetsz! nem kell bemenni a mély vízbe, és ott amúgy se úszni szoktak elsősorban, hanem inkább labdázni, röplabdázni, meg ilyenek. szóval szerintem menj el!
2010. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mentem el anno a gólyatáborba, mégis nagyon megszerettek a többiek, be tudtam illeszkedni a közösségbe.

:)

Szóval ha nem mész el, akkor sem maradsz le sok mindenről.

21 L

2010. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!