Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ismeri A Vándorló palota...

Ki ismeri A Vándorló palota című animét?

Figyelt kérdés

Ha van valaki, akkor lenne egy-két kérdésem:


- Miért van háború?

- Mi történik a végén Howl-al és Sophie-val?

- Miért lesz vége a háborúnak?


vagy alapvetően átbeszélni az egészet. Én ma láttam először, és off, nagyon hatott rám. Fel sem tudom dolgozni hirtelen :| :D


2010. febr. 25. 18:17
 1/3 anonim válasza:

én már régebben láttam, így most nem tudok válaszolni a kérdéseidre, de talán ha tudnám sem kellene :)

szerintem fantasztikusan jó film, nagyon hatásos, és nagy kedvencem. :)ne sajnáld megnézni újra...

:)

2010. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez az anime az a fajta, amit csak akkor értesz meg teljesen, ha megnézed másodszor- harmadszor-negyedszer is. :D


Tulajdonképpen, én ötödször láttam most, de hogy miért van háború, azt még mai napig sem vágom teljesen. Howl és Sophie összejönnek, miután Karszifer (nem tudom, hogy írják), felszabadul, de végül is men megy el, mert megszerette Howl-t és Sophie-t, hanem csinál nekik egy szebb és jobb palotát, ami már repülni is tud. :D

2011. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Azt nem tudni miért tört ki a háború de valoszínüleg azért amiért most is vannak háborúk ! Ajánlom ,hogy olvasd el a könyvet is mert sok mást is megtudhatsz belőle !
2011. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!