Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Eurovízió döntőjében,...

Az Eurovízió döntőjében, mielőtt fellépett a svéd énekes, a műsorvezetők eljátszottak egy telefonos jelenetet. Bőv. Lent?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a telefonálásra hívták fel a figyelmet, de említette az egyik műsorv. , hogy az ő telefonszámát nem kérte még el senki. Vajon arra gondoltak, hogy Mans Z. elkérte Boggie telefonszámát?
2015. máj. 24. 18:10
 1/10 anonim válasza:

Nem, szerintem nem erre utaltak!

Én úgy vettem észre, hogy körülötte mindenki férfi volt és volt ott 1-2 meleg zászló is, és tudjuk jól, hogy Bécs nagyon is meleg centrikus város, rengeteg meleg él ott. Szóval szerintem ez egy meleg poénnak is felfogható, nem csak biztatás a szavazásra :)

2015. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, de ezt most nem értem:) mindkét műsorvezető nő volt és egy férfi nyújtotta oda a telefont az egyiknek.


Egyébként kár, hogy nem a svéd srácra és a mi indulónkra utaltak ennél a poénnál, pedig olyan cuki, hogy elkérte csemer bogi telefonszámát:)))

Meg azon csodálkoztam, hogy annyira nem foglalkozott ezzel a média, pedig azért mégiscsak a győztes "érdeklődött" boggieról...

2015. máj. 25. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt honnan tudod, hogy elkérte a számát? :) Én csak azt hallottam, hogy a pasinak tetszik Bogi meg beszélgettek, de ennyi! :) Juj, de izgi!!
2015. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az eurovízió magyar facebook oldalára tettek ki egy képet és ott írták, hogy a telefonszámát szeretné, de Bogi nem adta oda:( Persze érthető, mert házasságban él :D De akkor is annyira aranyos (és igen izgi is:D)... Kíváncsi vagyok, hogy gondol-e még rá, hogy beleszerelmesedett-e:) áááá
2015. máj. 25. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy férjnél van :( Amúgy aranyosak lennének szerintem! Az a hapsi elég jóképű! :)
2015. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem mondod? :D Szerintem azért Bogi is átgondolta ezt a dolgot, mikor rájött a szándékaira:)))
2015. máj. 25. 20:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Basszus én erről lemaradtam o.O mit történt? a svéd énekes komolyan kezdeményezett Bogginál?? aztaaa vagy ez csak pletyka? tudtok küldeni linket?
2015. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=86tvl5DH0c4


és az eurovízió facebook honlapján (azt most nem tudom kikeresni, mert már sok új fényképet töltöttek fel, de meg lehet találni) ki van téve egy kép, amin pont a telefonszámát kéri el.


És egyébként pontosan ezért tettem fel ezt a kérdést, mert gyanús hogy pont Mans fellépése előtt játszották el ezt a "Megadnád a tel.számod?- jelenetet":DD

2015. máj. 27. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Az igen, nagyon megdöbbentem amikor láttam az interjút....wow érdekes. Egyébként lehet hogy volt egy kis utalás erre a műsorvezetők részéről. de az is lehet, hogy csak csak egy érdekes véletlen. :)
2015. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre a fényképre gondolsz? :) [link]
2015. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!