Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a mensa hungariqanál most...

Tóth Péter Tamás kérdése:

Ha a mensa hungariqanál most töltöttem ki egy online tesztet, és 15 évesen a 17 éves korosztályban 121 pontot sikerült elérni, akkor az IQ-m magasabb, mint 121?

Figyelt kérdés
Hajnali 1 van, nem biztos, hogy sikerült érthetően fogalmaznom

2015. máj. 25. 01:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Upsz, az 'a' betűt elfelejtettem kitörölni: Bár nappal*
2015. máj. 26. 01:02
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam este, hogy biztos a fáradtság miatt ennyi. Szerintem amiatt volt csak annyi.
2015. máj. 26. 01:09
 13/16 Tactical ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom, de ahogy újra és újra kitöltöd egyre egyszerűbb lesz. Itt az lenne a lényeg, hogy új ismeretlen feladványokra miként tudsz reagálni.

Továbbá, abból hogy most 121 (maradjunk ennél) nem következik, hogy 2 év múlva ez majd több lenne. Lehet jobb leszel, lehet stagnálsz, lehet leépülsz.

2015. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
55%

úgy utálom az ilyen arcos embereket. Magas az Iq-d? És mire mész vele? Kuncsorogsz, hogy bevegyenek egy klubba, aminek tagjai azt sem tudják, hogy a világon vagy. egyébként az Iq teszt 125ig mér csak:) Teszteltem. Azt írták pontosabb eredményért be kell menni. De annyira már nem érdekelt.

Csak az ilyen lealacsonyító magatartástól fordul fel a gyomrom

2015. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Tactical ***** válasza:

Az előttem szólónak

A 12. vagyok megint. Én voltam megírni és szerintem poén. 2000 Ft, tartanak egy előadást majd eléd tesznek egy logikai tesztet. Nekem megérte hisz imádom az ilyeneket, nem hiába foglalkoztat a matek. És mit ér az IQ? Az ég világon semmit! :D

Nem ad se műveltséget és okosabb sem leszel tőle, de szerintem az igaz, hogy nagyobb mennyiségű információt jobban tudsz vele kezelni (de ez lehet egyfajta önbizalom is).

2015. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 15. válaszolóval. Valamelyiknek (nem emlékszek a válasz számára) azt üzenném, hogy abszolút nem jegyeztem meg a kérdéseket, összeset elfelejtettem már 1 alvás alatt.
2015. máj. 29. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!