Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto fanok, szerintetek...

Naruto fanok, szerintetek Sarada képes lenne Rinnegan-t felébreszteni?

Figyelt kérdés

Egyrészt Sasuke lánya,aki maga is Rinnegan használó volt,az összes Sharingant csettintésre felélesztette stb...

Másrészt Karin lánya aki Uzumaki ,ergo van benne valamilyen szinten az a DNS ami kell,másrészt Sasuke ha jól emlékszem Senju Hashirama féle kézzel élt egy ideje ,szal még még Senju DNS.


Mondjuk nekem az totál fura,hogy kb első lány Uchiha ,sőt még Sharingan is,de nagyon jó szerintem.


2015. máj. 25. 12:34
 1/5 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Ha beültetnék neki Hashirama sejtjeit, akkor simán.
2015. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Sarkada Karin lánya? :oo
2015. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sarada nem Karin lánya!:) ez már kiderült a mangában! sose volt szó róla hogy Kariné! csak neki is van szemüvege... de az arc vonásait is Sakuras-ra rajzolták meg!
2015. máj. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TallandThin Boy ***** válasza:
62%
#3 Hát azért volt róla szó, talán nem olvasod a gaident? Azt sem értem, hogy mikor derült volna ki konkrétan, hogy nem Karin lánya.
2015. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem Karin lánya,ha belegondolsz az egész kérdés max a szemüveg miatt merülhetett fel,de ugyan a valóságban se úgy működi hogy ha te szemüveges vagy és a szüleid nem,akkor biztos hogy a szomszéd szemüveges nő gyereke vagy.
2015. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!