Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért kell minden emót ahhoz...

EMOxXx kérdése:

Mért kell minden emót ahhoz kötni, hogy vagdosa magát?

Figyelt kérdés
Mert ismerek olyan emokat akik nem is vagdosták magukat.

2015. máj. 25. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ugyan az mint amikor a cigányokról azt mondják, hogy lopnak,rongálnak,balhéznak stb,stb... Miért? Mert a 90%-a a cigányoknak ezt csinálja. Ugyan ez igaz az emósokra is. Sokan ezt általánosításnak hívják pedig ez csak a puszta igazság.
2015. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A cigányokkal ellentétben az emoknak csak a 10% a csinálja. De annak oka van hogy miért.

Sokan csinálták, hogy kicsit szeressék őket, de nem komolyabban.

Neten utána tudsz nézni ha akarsz hogy miből jött ez az egész. Annó még ez elfogadott volt, a "vágdosás", amíg meg nem halt tőle pár hülye.

2015. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van olyan aki vágja magát és nem emo és van olyan aki emo és nem vágja magát ,mindenki másképp éli meg a fájdalmat ennyire egyszerű.:).sok olyan dolog van ami k..vára nem igaz rólunk:'D./16L/emo/
2015. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sveronikaeva válasza:

Mert az emberek ezt látják.Hogy az emosok vagdossák magukat

ami persze nem igaz de ha már egy emos is felmeri vállalni hogy ő megvágta magát akkor a többi azt hiszi hogy akkor az összes csinálja pedig nem.Én is vágtam magam és ezért az osztályomban sokan hívnak "érvágósnak" és még a barátaimat is!Mert ha velem lógnak az olyan mint ha ők is érvágósok lennének.Szerintem ez hülyeség egyszer láttak a kezemen sebet és azóta mondogatják hogy én ilyen vagyok.Most kezdenek leállni mert azóta nem látnak vágásnyomokat a kezemen de ez hülyeség...ha nem látják akkor az olyan mintha nem lennne... pedig van.Az emberek csak a szemüknek hisznek semmi másnak.

2015. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!