Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az alábbi "Vipera"...

Milyen az alábbi "Vipera" (ólmosbot)?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt néztem ki és az lenne a kérdésem, hogy nem-e gagyi ? Tehát milyen kategóriásnap minősül ? Van olyan jó mint az ESP ?



2015. máj. 25. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél gagyit... kevésbé fáj majd amikor szétverik a hátadon
2015. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki, aki normális választ ad?
2015. máj. 25. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Óvatosan ezekkel a szlovák webshopokkal.

Egy ismerősöm rendelt tőlük (valamilyen vadász..), és nem azt küldték, amit ígértek, hanem az olcsóbb változatot. (Azt hiszem, pont vipera, edzett helyett edzetlent küldtek.)


Egy másik srác küldeményét meg kiszúrták a nemzetközi postakicserélőben (remélem, jól írtam a nevét), hogy közbiztonságra különösen veszélyes cucc van benne; ilyet elvileg nem lehet postán küldeni.

A másodiknak nem tudom, mi lett a vége.

Úgyhogy én inkább személyesen veszek, amit lehet.

2015. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én inkább esp-t vennék akkor is ha kicsit drágább, mert az biztos jó. Amint látom ez 28 euro ami kb. 8500 Ft. Z-shops.eu oldalról 21 collos E.S.P-t vehetsz 10 ezerért, nekem másnapra ki is hozták. Ez azért nem nagy különbség. Mondjuk ha mindenképp 23-as kell az drágább. Az 13 ezer körül van E.S.P-ből
2015. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!