Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ebay-rol hogy lehet...

Sejto Dragon kérdése:

Hogy ebay-rol hogy lehet rendelni? Es ha rendelek is, mennyi ido mire megjon?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

vagy beregisztrálsz vagy vendégként is rendelhetsz. Azonban szükséged lesz egy paypal számlára ehhez. Innen fogsz pénzt utalni az eladónak. Keresgélni tudsz az oldalon különböző szűrők segítségével. Beállíthatod hogy auction(licitálós), buy it now(egyből megveszed), stb... Én a buy it now-t ajánlanám én is úgy szoktam,nem szeretem ezeket a licitálós dolgokat.

Rámész a termékre,ott van hogy buy it now,nyilván kiválasztod hogy mit akarsz és utána már adja magától.

Az hogy mennyi idő,míg odaér,az le van írva az oldalon,az adott terméknél. A termék alatt ott van hogy delivery..itt le van írva hogy mikor érkezik meg.

Ja..és felette van egy olyan hogy shipping...itt vigyázz! Mert ha van oda írva valamilyen ár,akkor azt pluszba kell fizetni. Ha az van oda írva hogy free,akkor csak azt az árat kell átutalni,ami a price-nál van.

Remélem hogy nagyjából érthető.Ha mégsem akkor írj nyugodtan privit :)

2015. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És hogy lehet ilyen paypal számlát szerezni? Vagy azt csak úgy megkapom mikor megveszem a terméket? o.O
2015. jún. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!