Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van elérhetősége...

Fireland27 kérdése:

Valakinek van elérhetősége BT3Z Minimarketről? Mert eltüntek a facebookról.

Figyelt kérdés
Rendeltem egy cipőt a BT3Z Minimarkettől a facebookon, és a eltünt a facebookról az oldal. Valaki tud elérhetőséget? Valakinek már volt ilyen és mi lett, megjött?

2015. máj. 27. 18:06
1 2
 1/13 anonim válasza:

Üdv ! Én kb 5 hete rendeltem 18.500 ft-ért innen egy Roshe Run-t máig nem érkezett meg és reménykedve várom , hogy megérkezik , nekem is feltűnt , hogy eltűntek elég sokat töröm rajta most a fejem , hogy talán késik (mert elvileg 4 hét míg megjön) vagy átköltözött az oldal , de szerintem vagy rendőrségi ügy miatt lettek törölve vagy saját maguk szüntették meg az oldat .


Egy szó mint száz egyenlőre nem tudok/tudunk mit tenni várni kell még ,ha nem jön meg össze kell fogni és fel kell őket jelenteni !

2015. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sziasztok! Én is igy jártam velük sajnos, de remélem nem fajulnak el a dolgok, mert sok kedvem nem lesz rendőrségre rohangálni!
2015. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Rendeltél már korábban tőlük amúgy ? Mennyire megbízható oldal ? Mert én most rendelek innen először és hát nem igazán tudok semmit se róla .
2015. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Sajnos én is most rendeltem tölük elöször, nem tudok roluk semmit! :(

Nem tudom mi lesz a vége!

2015. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tegnap elött megjött a cipő, nem volt hozzá doboz de megjött és teljesen jónak tűnik. Amúgy találtam egy oldalt amibe szinte biztos vagyok, hogy ugyan az!

[link]

Mert a megérkezett termékek mappába ugyan azok a képek vannak mint a bt3z minimarketnél, meg a többi kép is ugyan az.

De a lényeg, hogy megérkezett és nem dobtam ki 20.000ret szerintem nektek is megfog jönni csak várni kell.

2015. máj. 30. 14:22
 6/13 anonim válasza:
Én 4-5 hete várok már remélem megjön és a tied eredeti ?
2015. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem tudom miből kell megállapítani. A nike-s cetli benne van meg, hogy taiwanban készült meg minden ami szokott, de nem vagyok benne biztos hogy az lenne.
2015. máj. 31. 21:52
 8/13 A kérdező kommentje:

Jah bocs mégse Taiwan

Made in Vietnam van ráírva mint az eddigi összes nikemen, amik biztos eredetiek.

2015. máj. 31. 22:03
 9/13 anonim válasza:
Meg kérdezhetem , hogy milyen cipő ? Bízok benne , hogy én is megkapom a cipőmet (Roshe Run)és eredeti lesz :)
2015. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sziasztok, kb 4 hete rendeltem tőlük cipőt, még nem jött meg. Aggódok hogy nem is fog - mert a cég eltűnt a facebookról.

Látom hogy a kérdező megkapta a cipőjét, ez azért biztató. De másnak is megérkezett?

köszi a válaszokat

2015. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!