Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez azért van, mert kikapcsolja...

Ez azért van, mert kikapcsolja nekem a chatet? (facebook)

Figyelt kérdés
Először is 2 facebookom van. Van egy ismerősöm akinél az egyik facebookom chatjébe a telefon jel mellett mindig ott van hogy mikor volt fent, pl hogy 15 órája.. A másik facebookomból viszont ha megnézem akkor csak a telefon jel van ott, mellette idő nincs.. Ez azt jelenti hogy arról a facemről, ahol nincs dátum kikapcsolja nekem a chatet? Remélem érthető voltam :D
2015. máj. 28. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, azért van.
2015. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nézem másoknál is így mutatja... Olyannál is így van aki tuti nem kapcsolja ki nekem a chatet... Lehet azért van ez így mert az azon a facemen amin nem látom majdnem 1000 ismerősöm van a másikon meg kb 50?
2015. máj. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!