Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szokott le valaki a Rivotrolró...

Szokott le valaki a Rivotrolról? Hogyan ment?

Figyelt kérdés

Lassan 9 éve szedem. Min. napi 2 mg, de van, hogy napi 4-5mg is becsúszik. Nem tudom abbahagyni. Tudom, hogy ezt orvossal kell végigcsinálni, csak érdekel más tapasztalata is.

Nem tartok a rémisztő történetektől, tudom milyen az, ha az utolsó szem péntek este elfogy, és nincs recept, vagy milyen 8 napig kibírni.



2015. máj. 28. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pánik beteg vagyok 14 éve. Én is elhagytam már a rivo egy részét.

Nagyon nehéz. Igaz én folyton stresszes, idegölő helyzetben voltam, néha most is vagyok de nagyon rossz volt leállni azzal az adaggal.

Hányinger, szédülés, remegés, de a legrosszabb az egyensúly zavar.

Ezek alapból a betegségem tünetei is tehát ilyen állapotban kerültem orvoshoz.

A többi nem érdekel de az egyensúly zavarral azzal, hogy megindul alattam a föld, mint valami futószalag azzal nem tudok, mit kezdeni az egy borzalom. Azt hiszem, amíg élek szednem kell max. apránként néha lecsippentek egy-egy adagot, amikor jobban vagyok.

2015. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!