Mark9000 kérdése:

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Egy 80-90-es évek beli filmet keresek. Nagyon kevés információval tudok szolgálni. A film főszereplőjét nem ismerem. A történet dióhéjban annyi, hogy volt egy ember...lehet, hogy tetováló művész volt, vagy milyesmi... véletlen megszúrta magát a tűvel egy kis pontban. A tetoválás mindíg terjedt neki a testén, végül az egész testét beborította és a végén meghalt. Röviden tömören ennyi, ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném. És kérem szépen a gyors válaszokat. :D

2015. máj. 29. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hammer House of Mystery and Suspense (1984)


[link]

[link]


Ez elvileg egy sorozat és az egyik részben van, amit leírtál. Én nem láttam, csak google keresés alapján tippelem ezt.

2015. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de amire én emlékszem az film... Googlen én is próbáltam keresni, de egyik sem az amit én leírtam, meg mindegyik újabb film. Nem találom ezt sehol...
2015. máj. 31. 13:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!