Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok jó animéket ajánlani?

Tudnátok jó animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Már rengeteg animét megnéztem vagy nézek amint kijön és tanácstalan vagyok mibe kezdjek most bele. Olyan animék érdekelnének amiben csaták vannak az m1 milyen korban játszódik csak legyen benne valami nem hétköznapi (vámpírok,varázslat,szörnyek,űrlények,zombik stb.)

A héten néztem meg a fairy tail-t nagyon megtetszett.

Amiket már láttam és hirtelen beugrottak:

Bleach, Blood+, Blue Gender, Code Geass, Cowboy Bebop, D. Gray-man, Death Note, Elfen Lied,Full Metal Panic, fullmetal alchemist, hellsing, naruto, Owari no Seraph, DanMachi, highschool of the dead, vampire knight,sword art online.

Most ezek ugrottak be ha valaki tudna mondani ezekhez hasonló animét és írna róla pár sort azt nagyon megköszönném.



2015. máj. 30. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagyis lényegében fantasy-t keresel, nem? :)

(Megjegyzés: mindkét Fullmetal Alchemistet láttad? Szerintem a Brotherhood sokkal jobb, de a sima se akkora botrány mint először gondoltam.)


Amúgy:

Angel Beats!

Noragami

Akatsuki no Yona

Zero no Tsukaima

11eyes

Highschool DxD (nekem nem tetszett, de sokan szeretik)

Ao no Exorcist

Kaze no Stigma

Kyoukai no Kanata

K

Code: Breaker

Btooom! (ez nem fantasy, de jó "harcok"(inkább egymást robbantgatják) vannak benne)

Groove Adventure Rave


Hirtelen ennyi. Remélem segítettem.

2015. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen mind a 2 Fullmetal Alchemistet láttam :)


Btooom! 1 részét megnéztem de nem fogott meg. ugyan így jártam a mirai nikki-vel is az se fogott meg.


Mindjárt lecsekolom amiket írtál remélem valamelyikre rákapok :)

2015. máj. 30. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az Inuyashát egy darabig néztem de meguntam a végét megnéztem annyira nem ragadott magával de azért kössz.


Az Angel Beats!-et nemrég fejeztem be elég érdekes volt ajánlom mindenkinek de a 14. részt szerintem nem érdemes emgnézni és van egy 13,5 rész is egy alternatív befejezéssel azt se nagyon ajánlom ha csak a 13 részt nézitek meg egy teljes élményt kaptok.

2015. máj. 31. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Ghost in the Shell - akció, dráma, lélektani, mecha, sci-fi, seinen, cyberpunk, erőszak, filozófia, hacker, jövő, kiborg, komor színvilág, különleges alakulat, lőfegyver, manga alapján, mesterséges intelligencia, meztelenség, módosított ember, politika, rendőr/rendőrnő, terrorizmus/terrorista, törvény és rend


Afro Samurai - akció, dráma, fantasy, guro, harcművészet, horror, mecha, nem gyerekeknek, sci-fi, szamurájos, afro-amerikai, alternatív történelem, alternatív világ, bosszú, dark fantasy, erőszak, jelen, kardpárbaj, kiborg, lövöldözés, magyar szinkron, mészárlás, nindzsa, sok vér, szex, trágárság, vérengzés

2015. jún. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok animét amit írni akartam előttem megemlítettek, viszont nálunk a Yona of the Dawn/ Akatsuki no Yona nem valami népszerű, pedig talán az egyik legjobb amit idén néztem. Sárkányok, kalózok, akciódús, karakterfejlődések... Szerintem egy próbát megér. (az első meg talán a második epizód nem valami megkapó, de érdemes folytani)
2015. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Deltora Quest
2015. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!