Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma tudtam meg, hogy hétfő...

Ma tudtam meg, hogy hétfő angol versenyre kell mennem. Segítség! Melyik a jobb döntés?

Figyelt kérdés
Eddig is tudtam, hogy lesz verseny, de fogalmam sem volt, hogy mikor, és egyáltalán nem készültem rá. Mit tehetek? Visszaírjak a tanáromnak, hogy nem érzem felkészültnek magam, vagy menjek el és lesz ami lesz? (Tuti, hogy nem fogok tudni semmit :S)
2010. febr. 26. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg neki, hogy most tudtad csak meg, és hogy nem tudtál készülni. Ha nem a te hibádból történt akkor semmi gond nem lesz. Aztán majd megmondja h szerinte elmenj-e vagy ne.
2010. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem 3 nap alatt azért valamennyire fel tudsz készülni. De azért szólj a tanárnak, hogy nem nagyon tudsz rá 3 nap alatt tanulni, és lehet hogy rosszul fog sikerülni. Tanulj ebben a 2-3 napban, figyelmeztesd a tanárt, menj el a versenyre, nem vesztesz vele semmit.:)
2010. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, készülni még tudok rá, de örültem volna ha hamarabb szól. És veszteni nem vesztek ugyan semmit, csak hát azért mégis képviselem a sulit, meg a tanárt, és hát saját magamat is... És ha én rontok el valamit, akkor rosszul érezném magam.
2010. febr. 26. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy már te érezd rosszul magad mert nem szóltak időbe... tessék megmondani neki mi a helyzet, ne tartsd magadba.
2010. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt hiszem, holnap megírom, hogy nem hiszem, hogy nagyon fel lennék készülve. Csak nem akarom cserbenhagyni pár nappal előtte. Ezért gondolkodok rajta ennyit...
2010. febr. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!