Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kijelölhetek magamnak egy...

Kijelölhetek magamnak egy telket csak úgy a Holdon vagy a Marson, vagy akárhol máshol?

Figyelt kérdés
Mi akadályozhatna meg benne igazából azon kívül, hogy sosem jutok el oda? Nem védi semmilyen földtörvény azokat a területeket, nem tartozik egyik ország fennhatósága alá sem, akkor nem jelölhetek ki magamnak egy telket csak úgy?

2015. jún. 2. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Dehogynem vedi torveny: [link]
2015. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Es egyebkent gondolatban kijelolhetsz magadnak barhol teruletet, akar a Merkuron vagy a Napon is, a kerdes, hogy hogyan szerzel ervenyt a jogaidnak. Segitek: sehogy.
2015. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Rossz hírem van. Már az összesre lecsaptak és elkezdték árulni. Ha van pénzed vehetsz. Amit az első belinkelt az magánszemélyekre nem vonatkozik csak országokra és ezt kijátszották.
2015. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felőlem. De minek? Amúgyis bármikor elmehetsz oda, hát az közös terület, nem birtokolhatja senki. (Nemtom ki milyen törvényeket hozott, de szerintem ez lényegtelen is, gondolom nem lőnél fel oda meg szurkálnál oda kis zászlócskákat körbekeríteni.)
2015. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

3-as vagyok. Miért lettem lepontozva?


[link]

2015. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!