Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mehetek rövidnadrá...

Szerintetek mehetek rövidnadrágba az Esztergomi bazilikába? (11/L)

Figyelt kérdés
Nem vagyok hívő osztálykirándulásra megyünk.Csak nem tudom hogy nagyon illetlen-e.De hát nem csak oda megyünk és egész napra az praktikusabb lenne.
2015. jún. 3. 16:34
 1/3 anonim válasza:

Én úgy tudom, ha bazilikába ilyesmi helyekre mész akkor a válladnak fedettnek kell lennie. Kérdezd meg a barátnőidet, hogy ők mibe mennek. Legfeljebb, ha nem tetszik a bazilikában lévő embernek, ofő-nek akkor kapsz kendőt. Tavaly mi is úgy jártunk, mert én meg a barátbőm ujjatlanban mentünk és attak ott egy kendőt. Elég ciki volt :)

De a röbidnaci elfogadható.

2015. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem csak az illendőség miatt érdemes vinni magaddal kardigánt, hanem mert nagyon hideg van bent. Még nem melegedett át a fal.
2015. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2015. jún. 7. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!