Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak ajándékba a matek...

Ízisz17 kérdése:

Mit adjak ajándékba a matek tanáromnak?

Figyelt kérdés
Ő volt az eső aki értékelte, hogy egész évben figyeltem/hajtottam és ezt szeretném neki megköszönni, meg osztályfőnököm is. Szóval mit érdemes neki venni ami személyes ?

2015. jún. 4. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jobb minőségű csoki elég lesz. Mint tanár, értékelni fogja, hogy egy diákja méltányolja a munkáját annyira, hogy ezt valamilyen módon megköszönje. Ha valami drágábbat akarsz, esetleg vegyél neki egy üveg bort vagy egy csokor virágot.
2015. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nő akkor a klasszikus virág, ha férfi akkor egy üveg pia.
2015. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 5. 06:23
 4/7 Tom Benko ***** válasza:
Könyvet. Mindenképpen könyvet.
2015. jún. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha személyeset akarsz, akkor neked kell tudnod, hogy ő minek örülne, hiszen az ajándék attól lesz személyes, hogy rá jellemző.


Esetleg készíthetnél neki valamit, az épp elég személyes lesz, mert rád és az iránta érzett háládra fogja emlékeztetni. Valami kis egyszerű tárgy, kulcstartó, vagy valami dísztárgy talán egy kis matematikai vonatkozással megspékelve szerintem jó lesz.

2015. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
KOCKAÉDER számait írd ki egy cd-re és csinálj hozzá kézzel cd borítót!
2015. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanárként mondom, semmit.

Bőven jó ajándék maga a hozzáállásod és a fejlődésed.

2015. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!