Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mecsextrémről tapasztalatok?

Mecsextrémről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az idén Pécsre megyünk osztálykirándulásra, többek között a mecsextrém parkba is. Imádom a kalandparkokat, de itt még nem voltam. Kíváncsi vagyok a személyes véleményeitekre, milyen volt, stb.... Köszi:))

2015. jún. 4. 15:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia!Mi éppen tegnap voltunk a Mecsextrémben osztálykiránduláson.Azt tudni kell, hogy van egy olyan rész ahol játékok vannak (X-Jump,3D karika,mászófal,rodeó bika,csúszda, abból van sok,gokárd,trambulin stb.)És van a kalandpark.Itt attól függ hány évesek vagytok 17-18-ig a Junior kötélpályára kell menni.Na tehát odaértünk a kaland parkba és ott a legtöbb oktató idegbeteg.Nagyon bunkók voltak.Először az oktató pályán kell végig menni, ha az nem sikerül addig csinálod újra amíg nem hibátlan.Ott "mindent" elmondanak mit hová akassz én egyszer próbáltam és le ordibálta az a kivart lány a fejemet.Onnantól kezdve nagyon jó (amikor a junioron vagy)Nagyon jó az egész ,akadályok vannak és tényleg Magyarország legjobb kalandparkja.A bobot mindenképpen próbáld ki! :)Ne foglalkozzatok azokkal az idegbeteg oktatókkal! :)
2015. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi:)

Tehát ha mi 14-15 évesek vagyunk, akkor nem mehetünk a felnőtt(8-9m magas) pályán? Csak a junioron, ami gondolom gyerek pálya, és jóval alacsonyabb?:O

2015. jún. 5. 22:29
 3/11 anonim válasza:
Nem,nem a Junior az 5 m magasban van. :)
2015. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Vagy 4-5 m magasban de nagyon magasban van.Ott mindent elmondanak majd. :)
2015. jún. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Bocsi most utána néztem és rossz információt kaptunk ott.Ti 14 éves kortól felmehettek.De csak akkor ha eléritek az 150-160 CM-T.
2015. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
És nem elég 1 ember 3-4 tanár kéne még,mert egy kísérő mindössze 4 gyereket vihet fel a felnőtt pályára. :)
2015. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Uhh, oké, megnyugodtam. Akkor felmehetünk. De muszáj 3-4 emberenként kïsérő??
2015. jún. 7. 14:31
 8/11 anonim válasza:
1 felnőtt 4 ember kísérhet én olyan 12-16 gyerekben gondolkoztam ezért jött ki ennyi. :)
2015. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Csak az a kérdésem, hogy muszáj kísérő a pályákon? Tehát ha önállóan mennénk és megbeszélnénk későbbre egy találkozóhelyet? Kötelező a kísérő?:))
2015. jún. 9. 15:01
 10/11 anonim válasza:
Nálunk kötelező volt. :)
2015. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!