Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 evesen hogy kereshetnel...

13 evesen hogy kereshetnel zsebpenzt?

Figyelt kérdés

Hello! :) Gondoltam hogy itt lessz a nyar es en is azert neha el mennek en is venni uj ruhakat,moziba stb.. es ugye anya ezt nem mindig finanszirozza (meg is ertem)

de azert nekem is jobb lenne ha mindig lenne egy keves zsebpenzem! Tudtok valamit ajanlani hogy szerezuek egy kis zsebpenz? :) 13/L



2015. jún. 4. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Prostitúció?
2015. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1!

ezek szerint mar nem is kerdezhet az ember mivel ilyen valaszokat kap! Nem tudom hogy miert kell ilyeneket mondani!

Es akkor a felnottek vannak kiakadva hogy a fiatal koruak prostitualtak kozben meg ok batoritjak!

Gratulalni tudok! Ha nem tudsz ertelmes valaszt adni kerlek ne is adj valaszt!

2015. jún. 4. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos 13 évesen nem dolgozhatsz legálisan. Esetleg ilyenek, hogy kutyasétáltatás a szomszédoknál pénzért (mondjuk csak ha kertes házban éltek) stb...
2015. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ezek beváltak: bébiszitterkedés, és apukám munkahelyén cipekedtem és papírokat daráltam ami nekik sok segítség volt.
2015. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kereskedj CFD-vel. De csak óvatosan, nagy pénzeket lehet így bukni is.

Egyébként a legjobb ha tanulsz. Tanulj pl. programozni, ha profi szintre hozod magad, eladhatod a szoftvereidet egy cégnek. Meg szoktak is lenni ilyen pályázatok. Munkához viszont kell a diploma mellé.

Mindenesetre tanulni éri meg a legjobban, akármit amiben jó vagy.

2015. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!