Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyesmire igény? És hol...

Van ilyesmire igény? És hol valósíthatnám meg?

Figyelt kérdés

Azt tervezem, hogy indítok egy 2-3 hetente frissülő blogot, ahol egy saját történetet nagyrészt light novel időnként pedig manga vagy rövid anime részekben közölnék(utóbbi nem biztos). A történet többfőszereplős, steam- és cyberpunk világban játszódó, leginkább sol és krimi kategóriába sorolható. A fejezetek vázlatai már jó ideje megvannak, "szak" tudásom pedig van a rajzoláshoz és az animáció készítéséhez.


Tehát itt a kérdés az lenne, hogy ha elindítanám érdekelne-e bárkit is, mert nem szeretnék felesleges energiát ölni bele. És ha nem, maradok a novella formátumnál. :')


A másik kérdés pedig, hogy melyik ingyenes tárhelyet javasolnátok? Blogger vagy Blog.hu? Melyik rugalmasabb, könnyebben szerkeszthető? Esetleg tudtok valami kevés angol tudással is könnyen formálható külföldi oldalt, ami ".com" végződést ad?



2015. jún. 4. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

wow engem nagyon érdekelne :))

küld a linket ha meglesz az oldal! :D

2015. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

(Olvasok én bármit, szóval azzal nem lenne gondod.)


De hadd mondjak neked valamit:


"...nem szeretnék felesleges energiát ölni bele."


Ez a világ legrosszabb hozzáállása. Ha ilyesmit készítesz, akkor sz@rd le magasból, hogy ki nézi és ki nem, csináld a saját szórakozásodra. Az csak egy plusz, hogy publikálod a világhálón. Magyarul, ha te csak azért akarod ezt csinálni, hogy mások elismerjenek, akkor el se kezzd. Ez az én elvem.


Tudod mennyit írtam már? Sokat. Rengeteg történetem van, csakhát nincs időm őket befejezni. VISZONT. Hidd el, nagyon szórakoztató akkor is, ha csak te olvasod. Én is csak egyetlenegy embernek mutatom meg folyamatosan az újakat, és ő nem az anyám, de még nem is a legjobb barátnőm. Egy vadidegen, akivel moly.hu-n ismerkdtem össze, és hasonló az érdeklődési körünk. Ő őszinte véleményt mond nekem, akkor is, ha az kegyetlen. (És ha úgy adódik, duzzasztja az egómat:D)


Olvasta már valaki a művedet? Ha nem, akkor nézesd meg vele, hidd el jól jársz.


Amúgy én sokáig a google bloggerét használtam, nem volt vele gondom, könnyen kezelhető, és még én is klasszul el tudtam intézni a dizájnt, pedig akkor még nem voltam valami nagy informatikai zseni.

2015. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2# Úgy tűnik rosszul fogalmaztam, mert egyébként teljesen egyetértek veled. :D


Engem maga a megírása is szórakoztat, sőt igazából nem is szokott mások véleménye érdekelni. Fejezetenként megjelenő blogregénynek szerettem volna indítani, itt arra voltam kíváncsi, hogy a rajzos-animációs része érdekel-e valakit. Igen van aki már olvasta, és ő mondta, hogy light novelként vagy mangaként érdekesebb lenne, mert ő egyszerűen nem tudja elképzelni azt a komplikált világot. Ebből gondoltam, hogy hátha vannak még akik így érdekesebbnek találják, csak a magyar mangákkal elég kritikus a nagyközönség.


Egy szó mint száz arra voltam kíváncsi képekkel tegyem ki vagy a nélkül, de úgytűnik félreérthető lett.

2015. jún. 4. 20:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el. :D Engem érdekelne. Szerintem képekkel tedd fel, mert nem mindenki tudja elképzelni azt a világot, a szereplők ruházatát, kinézetét, tárgyakat, épületeket, helyeket. Nekem ezzel nincs gondom, mert ismerem a stempunk és cyberpunk stílust. Tudom, hogyan mutatna a világod, amit leírsz viszont lehet valaki, aki csak úgy unalomból a neten böngészve rátalál az oldaladra, el sem tudja képzelni miről hablatyolsz... :D És ilyenkor általában az emberek megnyomják a kis balra mutató nyilat ott fent a bal sarokban, az meg neked balszerencse, lusták utánajárni a stílusnak, világnak, ha viszont odapattintasz egy két képet, rögtön meg jön majd a kedvük.
2015. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor eldöntve! :D

Köszi mindenkinek! Ha egyszer olyan állapotban lesz ide is kirakom(vagy az animeaddicts-osokat kérem meg)

2015. jún. 4. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet, én is kíváncsian várom! :)
2015. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is!
2015. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Majd dobj egy pm-et kérlek, hogy tudjam mikor valósul meg!
2015. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötletnek tartom! :D Ráadásul a cyberpunk és a krimi a két szerelmem szóval már csak ezért is kíváncsian várom a munkáidat.
2015. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 AyameXMessy válasza:
Érdekel!!!!
2015. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!