Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora várható veszteséggel...

Mekkora várható veszteséggel fogja zárni a Jófogás a 2015-ös évet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy veszteségesek? most vették meg az összes nevesebb apróhírdetői oldalt... szeretnék én olyan veszteséges lenni, hogy az összes riválisomat megvehessem (ezzel egyébként az európai szabad verseny/szabad piac elvének ellent mond)
2015. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az összes európai riválist nem vették meg, csupán a hazai Jófogás tulajdonosa (Schibsted) és az OLX-et működtető Allegro Group felosztotta egymás között a piacot és megállapodtak, melyik országban ki kinek a javára lép vissza a saját hirdetőoldalával.


Bár a Schibsted valóban felvásárolt pár kisebb hirdetőoldalt (pl Expressz), a norvég anyavállalatnak van bőven tőkéje (tavaly 511 millió dollár volt a bevételük).


Az viszont, hogy a hazai leányvállalatuk veszteséges lesz-e, szerintem nem fogják nyilvánosságra hozni, mert kétlem, hogy a jófogásnak ezzel a felhasználóellenes magatartásával sikerülne egyhamar visszahozni azt a több milliárd forintot, amit a reklámokra pazaroltak az elmúlt években.

2015. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy szóval nem mondtam, hogy EURÓPAI, egész végig hazai dolgokról beszéltem*
2015. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!