Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy éri meg a morrison's2-nek...

Hogy éri meg a morrison's2-nek hogy minden szerdán és csütörtökön 2000 HUF-ért korlátlan az italfogyasztás?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam haverokkal, először el se hittük, de tényleg csak 2 ezer volt a behopp és egész éjjel csak vedeltünk..ha a morrison's-os árakat nézzük csak én egyedül túl ittam 25ezer ft-on nem beszélve a többi emberről.. mi lehet a csel? hogy éri ez meg nekik??

2015. jún. 8. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

átlag ember elmegy inni nem hagy ott 2000-et...

a pia amit megiszol nem is ér meg enniyt...


tudod, ha valami olcsó és ezért veszed meg akkor nem spóroltál vele, hanem fölöslegesen vetted meg...


Ezt kihasználva nekik ez baromi jövedelmező, ezen felül promó, beszélnek róla, reklámozzák vele!

2015. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!